Cam Küpeşte

Cam küpeşte sistemi, kalınlığı nedeniyle hasar görmeden uzun süre kullanılabilen, sağlamlığı ve estetik dizaynı ile yapılara değer katan bir küpeşte sistemidir. Bu sistem mevcut açık alanları değerlendirmek isteyenler için doğru seçimdir ve geri dönüşüm özelliği ile doğa dostudur. Yüksek kaliteli malzemeden korkuluklar iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilir, alanları kolayca kapatabilirsiniz.

Cam Küpeşte Sisteminin Özellikleri

Sahip olduğunuz açık alanları değerlendirmek istiyorsanız en doğru bir seçim cam küpeşte sistemi olacaktır. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretimi yapılan küpeşte sistemi ile istediğiniz alanları rahatlıkla kapattırabilirsiniz. Kullanılan alana uygun şekilde tasarlanıp üretilen sistemin montajı yapıldıktan sonra kullanılmaya başlanabilir. Rüzgarı önlemek amaçlı havuz ve kış bahçesi gibi alanlarda da uygulanabilir. Cam küpeşte sistemleri ile alanlar istenildiğinde açılarak tamamen açık hale getirileceği gibi yarım olarak da ayarlanabilen özelliğe sahiptir. Üç kademeli olarak ayarlanması mümkün olan bir sistemdir.

Üretim aşamasında öncelikle küpeştenin yapılacağı alanın doğru şekilde ölçüleri alınır. Bu sayede doğru ölçülerde imalatı yapılan sistem bittiğinde alana getirilerek montajı sorunsuz bir şekilde yapılabilir. Kaliteli malzemelerden hazırlanan cam küpeşte sistemi sayesinde uzun yıllar boyunca sorun yaşanmadan kullanılabilir. Camlı küpeşte ile dış ortamlardan maksimum oranda yararlanılabilir. Dış ortamlarda kullanılan cam küpeşte sistemi ile daha geniş alanlar oluşturularak daha fazla müşteriye alan sağlanabilir. İstenildiği takdirde açılarak açık alan oluşturularak da kullanılabilir.

Cam Küpeşte Uygulama Alanları

Konut, iş merkezleri, restoran, havaalanı, kafe, hastane, çay bahçesi, alışveriş merkezleri gibi birçok yapının galeri boşlukları, balkon, havuz kenarları, teras, merdiven kenarları, havuz çevresini ayırma, bina merdiven korkulukları, boydan boya camlı odaların ön tarafları vb. muhtelif bölümlerinde emniyet ve sınırsız görüş sağlamak için tasarlanarak imalatı yapılır.

Birçok alanda rahatlıkla kullanılabilen cam küpeşte sistemleri her yerde kullanımı ile rahatlık sağlar. Fazla yer kaplamadığı için bulunduğu alanı daha şık gösterirken daha fazla kullanım alanı yaratarak estetik görüntü oluşturur. Hemen hemen her alan için imalatı yapılan bu modeller rahat kullanım özelliği ile de en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Kendi alanında en çok kullanışlı olan cam küpeşte sistemleri kapasitesi ile uygulama alanları için büyük bir yenilik sağlayacaktır. Camla kaplama alanında yeni nesil bir yaklaşım sunan cam küpeşte, üstün teknolojisi ve fonksiyonel özellikleri ile daha fazla kullanım alanı yaratarak, dış mekanları daha yaşanabilir ve cazip hale getirir.